Mentor Latvia kļūst par Zviedrijas tirdzniecības palātas Latvijā biedru

Ņemot vērā mūsu organizācijas izcelsmi un saikni ar Zviedriju, esam gandarīti būt daļa no Zviedrijas tirdzniecības palātas platformas

30 January 2023 | Jaunumi

Biedrība “Mentor Latvia” kļuvusi par Zviedrijas tirdzniecības palātas (Swedish Chamber of Commerce in Latvia – SCC) Latvijā biedru. SCC Latvijā nodrošina profesionālo un sociālo platformu un sekmē biznesa iespējas tīkla ietvaros.

Ņemot vērā mūsu organizācijas izcelsmi un saikni ar Zviedriju, esam gandarīti būt daļa no Zviedrijas tirdzniecības palātas platformas. Esam gatavi līdzdarboties ar SCC biedriem un dalīties ar savām zināšanām un ekspertīzi darbā ar jauniešiem, kā arī veidot izpratni par brīvprātīgā darba veikšanu, mentoringu. Tāpat dalīsimies ilggadējā darbā ar mazāk aizsargātiem jauniešiem gūtajām atziņām par to, ko nozīmē būt jaunietim bez ģimenes atbalsta, kādas ir iespējas palīdzēt mentorprogrammas un citiem jauniešiem, kuriem pietrūkst ģimenes rūpes un cik būtisks ir uzņēmumu pienesums mūsu jauniešu labbūtības veicināšanā.

Biedrība “Mentor Latvia” ir starptautiskās organizācijas Mentor International dalībniece, kuras mītnes valsts ir Zviedrija. Mentor organizācija 1994. gadā izveidota pēc Zviedrijas karalienes Silvijas iniciatīvas. Savukārt Mentor Latvia kopš 2010. gada darbojas Latvijā un īsteno individuālā mentoringa programmu, lai sniegtu atbalstu mazāk aizsargātiem Latvijas jauniešiem.