Aicinām vīriešus pieteikties par brīvprātīgajiem mentoriem jauniešiem Rīgā (mentoru pieteikšanās ir noslēgusies!)

Mentor Latvia izsludina jaunu mentoru pieteikšanos 2018. gada mentorpogrammai Rīgā. Meklējam mentorus - vīriešus, kuri ir gatavi dalīties ar savu pieredzi un būt par paraugu puišiem, kuriem pietrūkst ģimenes atbalsta.

27 November 2017 | Jaunumi

Pieteikties par mentoru iespējams aizpildot pieteikuma anketu līdz 2018. gada 5. janvārim. Mentoru pieteikšanās un izvēles process attēlots šajā infografikā. 

Kā notiek mentorprogramma?

Katram jaunietim programmā tiek nodrošināts individuāls mentors. Mentor Latvia pirms programmas uzsākšanas veic individuālas intervijas gan ar mentoriem, gan jauniešiem, lai izveidotu pēc iespējas saderīgāku mentorpāri.

Mentorprogramma ilgst vienu gadu, mentoram un jaunietim tiekoties vismaz divas reizes mēnesīMentorprogramma paredz kabatas naudu mentorpāra tikšanās un dažādu pasākumu apmeklēšanas izdevumu segšanai 168 eiro apmērā.

Mentor Latvia organizē arī kopīgus izglītojošus un radošus pasākumus jauniešiem un mentoriem. Mentor Latvia atbalstītāji sniedz iespēju mentoriem un jauniešiem apmeklēt dažādus kultūras un sporta pasākumus.

Kas ir mentors?

Mentors ir padomdevējs – pieaugušais, jaunieša atbalsta un uzticības persona vecumā no 25 gadiem. Mentors sniedz atbalstu jaunietim, uzklausot viņu, pavadot kopā laiku dažādās brīvā laika aktivitātēs un palīdzot jaunietim labāk sagatavoties patstāvīgas dzīves uzsākšanai.

Ieguvumi piedaloties mentorprogrammā:

  • dalība unikālā sociālā projektā;
  • efektīva apmācība darbam ar jaunieti;
  • iespēja kopā ar jaunieti apmeklēt Mentor Latvia pasākumus: sporta spēles, radošās darbnīcas, seminārus
  • bezmaksas biļetes kultūras un sporta pasākumu apmeklēšanai (hokejs, teātris, koncerti, izstādes)
  • psihologa padoms mentoru atbalsta grupās vai individuāli
  • jauni domubiedri un vērtīga pieredze
  • kabatas nauda 168 eur gadā ar jaunieti kopīgo izdevumu segšanai
Mentor Latvia 

“Mentor Latvia” ir nevalstiskā organizācija, kas sniedz praktisku un emocionālu atbalstu jauniešiem, palīdzot tiem iepazīt veselīgu dzīvesveidu, iesaistot dažādās aktivitātēs un iepazīstinot ar reālām dzīves situācijām, tādējādi palīdzot sagatavoties patstāvīgai dzīvei. Mentorprogrammas ideja nākusi no Zviedrijas. Ar pirmā Latvijas prezidenta mazmazdēla Aleksandra Čakstes iniciatīvu Mentorprogramma kopš 2010.gada darbojas arī Latvijā.

Kontaktpersona jautājumiem par mentoru pieteikšanos: Jana Priedniece, Mentor Latvia programmu vadītāja ([email protected]).