Preču pasūtīšanas un piegādes noteikumi

Pirms preces iegādes aicinām iepazīties ar noteikumiem par preces pasūtīšanu, piegādi un atteikuma tiesībām


INFORMĀCIJA PAR PREČU PĀRDOŠANĀ IEGŪTO IENĀKUMU IZLIETOŠANU

Ar savu pirkumu Jūs atbalstāt biedrības “Mentor Latvia” sociālo mentorprogrammu jauniešiem, kuriem pietrūkst ģimenes atbalsta. Visi ienākumi, kas tiks iegūti no preču tirdzniecības, tiks novirzīti mentorprogrammas pasākumiem un attīstībai, sniedzot iespēju tajā piedalīties vairāk jauniešiem Rīgā un Latvijas reģionos.

PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

Pasūtījumu iespējams veikt, rakstot uz e-pastu [email protected].

Pasūtījumā ir jāmin preces kods, izmērs, pasūtāmo preču skaits, kā arī pircēja vārds, uzvārds, dzīvesvietas (vai piegādes) adrese un preču vēlamais piegādes veids (izņemšana “Mentor Latvia” birojā vai sūtījums pa pastu par papildus samaksu).

Pēc pasūtījuma saņemšanas pircējam uz e-pastu tiks nosūtīts elektronisks avansa rēķins, kurš ir derīgs bez paraksta. Kopā ar preci tiks izsniegts parakstīts rēķina oriģināls.

PIEGĀDE

Piegāde tiks veikta 10 kalendāro dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, preces piegādes laiku saskaņojot ar pircēju. Ja prece ir uz vietas “Mentor Latvia” birojā, to iespējams saņemt jau nākamo 3 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas veikšanas.

Iegādāto preci bez piegādes maksas ir iespējams saņemt biedrības “Mentor Latvia” birojā, Alberta ielā 13, Rīgā (6.stāvā). Lūgums iepriekš vienoties par apmeklējuma laiku t.20033400

Par piegādi, izmantojot pasta pakalpojumus, pircējam rēķinā tiks iekļauta papildus samaksa: par sūtījumu līdz 1 kg Latvijas pastā – 2,99 EUR+21% PVN (sūtot uz Rīgu un Pierīgu), attālāki Latvijas reģioni – 6,97EUR+21%PVN. Izmantojot Pasta stacijas pakalpojumus, orientējošās izmaksas: 2,82 EUR-3,55 EUR, atkarībā no sūtījuma izmēra.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • prece ir bojāta lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot lietošanas instrukcijas norādījumus.

Ja precei ir neatbilstošs izmērs, preci ir iespējams apmainīt, par to iepriekš vienojoties ar “Mentor Latvia” biroja pārstāvjiem, t.20033400, e-pasts:[email protected].